advertorial

advertorial

קראו: הקופסא שתציל אתכם בפעם הבאה שתתקעו בלי כבלים או מקור חשמל מחוץ לבית

דני שמואל | 26/11/2020

סיכום: רובנו חוששים ומכירים את המצב בו הרכב לא מניע או חסר לנו אוויר בגלגלים ותחושת חוסר האונים שלאחר מכן. חברי המערכת שלנו התלהבו מאוד משילוב הפונקציות במקום אחד וקומפקטי במיוחד כמו שלא ראינו עד היום במוצרים דומים. את האמת, עשה לנו את היום

תחסכו כאב ראש מיותר

סיימתם את הערב שלכם אחרי אירוע או מסעדה עם חברים, ועכשיו אתם בדרך לרכב שלכם.

אתם מכניסים את המפתח, מסובבים והנורא מכל קורה! השעה 2 בלילה והרכב לא מתניע – המצבר מת. החברים שלכם כבר התפזרו, ומה שנשאר לכם לעשות, זה להתקשר לגרר/חבר משפחה ולחכות עד יגיעו לעזרתכם, והתחושות? חוסר אונים ותסכול יחד עם לחץ ומחשבות על מה תעשה מחר עם כל הסידורים שיש לך. 

אבל זה לא חייב להיות ככה. מה אם הינו אומרים לכם שאפשר למנוע את האי נעימות הזאת, לא להתקשר לגרר, לא להעיר חברים או משפחה בשעות שבאות ברע ולא לחכות שעות באמצע הלילה באיזה חניון.

הפתרון הוא פשוט, מהיר ויכול להיכנס לתיק גב!

נשמע טוב מידי ? חכו.

כשהטכנולוגיה מצילה אותך

לפני שממשיכים, חשוב להסביר איך זה עובד

הכירו את הALPHA BOX: מתפקד כיחידת חשמל ניידת לכל דבר עם סוללה עוצמתית שמחזיקה זמן עבודה של 72 שעות (בבדיקה שאנו ערכנו בשימוש בהטענת מחשב מ0 ל100, 6 סמארטפונים, ואפילו רוקנו וניפחנו פעמיים את ארבעת הצמיגים של הרכב בשביל באמת להתעלל בו והוא אכן עמד באימתנות באתגר) בין היתר להתנעת הרכב כשהמצבר אינו מגיב אך גם למגוון פונקציות נוספות שנפרט עליהן בהמשך. השוק כיום אינו מציע עוצמת סוללה ומגוון פונקציות זהות לזו שיש באלפא-בוקס. ולכן, גם אם יש לכם סוללה ניידת קטנה עם כבלים, העוצמה עדיין נמוכה והעלות מול תועלות/פונקציונאליות מנצחות באלפא-בוקס. אנו צופים שהמוצר הזה ימחוק את סוללות ההנעה הקטנות הקיימות כיום מהעולם בעתיד הקרוב מאוד.

חשוב לציין שקיימים מספר רב של סוללות קטנות שעונות אך ורק על צורך ההתנעה, בנוסף, עוצמת הסוללה חלשה ולא אמינה  ולמה בעצם לא לקבל הכל במוצר אחד ? אז קבלו:

ה-ALPHA BOX פשוט וקומפקטי במיוחד, נטען בעזרת שקע חשמלי (6 שעות טעינה מלאה) ומגיע עם כבלי התנעה המוכרים בגרסא חדשנית וקומפקטית, המתחברים למצבר של הרכב.

באמצעות לחיצת כפתור פשוטה, מסופק זרם חשמלי עוצמתי למצבר הרכב שלכם, כדי לעזור לו להתניע.

חסר לכם אוויר? קבלו את זה: ליחידה הזו מצטרף קומפרסור אוויר לניפוח גלגלים, מתנפחים, אופניים, מזרונים, כדורים ובעצם הכל. על חזית האלפא-בוקס ישנו צג דיגיטלי לבחירת לחץ אוויר המתאים על פי שימושכם, בנוסף, שקע להטענת טלפונים ומחשבים ניידים והכל בגודל של קופסת נעליים ובמשקל של פחות מ3 קילו! מטורף!

האם ה- ALPHA BOX מתאים לי?

כן, כל אחד יכול למצוא שימוש בו בין אם מדובר בנהג מיומן ומנוסה שכל היום על הכביש וצריך יחידה ניידת עוצמתית וקומפקטית ובין אם מדבור בחסרי ניסיון. השילוב של האלפא-בוקס כ״שקע-קיר״ נייד יחד עם משאבת אוויר ופנס לד עוצמתי ישמור עליכם מכל צרה שלא תבוא והשימוש בו פשוט מכפי שחשבתם

על מנת להסביר לעומק לאלה שרוצים להעמיק עם דגם הרכב הכל מתחיל ונגמר בהספק. למעשה, זה ממש לא מסובך לבחור את ההספק שיתאים לרכב שלכם.

בואו נעבור על סוגי רכבים נפוצים שיש בארץ, ונתאים להם את ההספק:

  • דגמי הרכבים הקטנים עם מנוע בנזין כמו: סוזוקי ספלאש, יונדאי i10, סיטרואן C1 ואפילו רכבי סאדן כמו ניסאן סנטרה ופולסווגן פאסאט, יצטרכו הספק של 12,000-13,600 mAh.
  • רכבים יותר גדולים, בעיקר מסחריים וגם רכבי SUV, עם מנועי דיזל(סולר) יצטרכו הספק של 20,000 mAh ומעלה.

 ,עכשיו כשאתם יודעים איפה אתם עומדים 

.24,000 mAh לאפלא-בוקס הספק של  

 

אם אתם לא יודעים מה נפח המנוע של הרכב שלכם, אתם יכולים להציץ ברישיון הרכב שבדרך כלל נמצא בתא הכפפות.

 

ALL IN ONE – כל הפונקציות במקום אחד

עכשיו שאנחנו יודעים איזה הספק מתאים, השלב הבא הוא למצוא אותו מתאים לדרישות שלנו.

היום בשוק, יש אלפי דגמים וחברות שמייצרות ומשווקות בסוללות התנעה. אבל איך בוחרים את הכי טוב?

תרשו לנו להמליץ לכם על הדגם שלדעתנו, יענה על כל הדרישות שלכם וימחוק את הסוללות התנעה מהעולם, וייתן לכם פתרונות מהירים ויעילים כשהמצבר נגמר והרכב לא מניע ובין אם ירד לכם האוויר בגלגל ואפילו בפנצ׳ר!

?מה יש לו להציע

ALPHA BOX מגיע עם הספק חזק מאוד (24,000 mAh) מה שאומר שהוא שמתאים לכל סוגי הרכבים הפרטיים שיש בארץ, בין אם יש להם מנוע בנזין או מנוע סולר. מגיע עם כבלי התנעה קומפקטיים וחדשניים המתחברים בחיבור פשוט ומתפצלים ל2 צבתות המוכרות שמתחברות למצבר.

חסר לכם אוויר בגלגלים? בכדור של הילד? באופניים? בתוך ה-ALPHA BOX יש קומפרסור אוויר עם צינור מובנה וראשים תואמים לפיות שונות לניפוח כולל לצמיגי הרכב (עד 150psi). יש גם צג דיגיטלי שבעזרתו תוכלו לבחור את לחץ האוויר הדרוש לניפוח. וזה עוד לא הכל, אתם אפילו יכולים לנפח כדורים, בעזרת פייה שמתחברת לראש פיית האוויר. אם אתם אוהבים לרכב על אופניים, ALPHA BOX יכול לשמש אתכם גם לניפוח גלגלי אופניים כשאתם נמצאים בשטחי אפר ובטבע.

בצד ה-ALPHA BOX, יש תאורת LED חזקה שיכולה לשמש אתכם כשאתם תקועים בלילה באמצע הכביש או אם החלטתם לצאת לטיול בשטח והלילה כבר יורד, אתם יכולים להשתמש ב-ALPHA BOX בתור תאורה חזקה באזור הקמפינג שלכם.

נגמרה לכם הסוללה בטלפון? לקחתם את המחשב הנייד לנסיעה ארוכה ואין לכם איך להטעין? ALPHA BOX מכיל 2 חיבורי USB, חיבור של Type-C, חיבור DC 12V-16V/10A ומתאם המדמה את שקע מצת הרכב. כלומר, השקע נייד ובעזרתם תוכלו להטעין את המכשירים הניידים שלכם בכל מקום. כולם יחד!

זמן הטעינה הממוצע באפלא-בוקס מהיר פי 1.5 מהסוללות שקיימות כיום בשוק! עם זאת, יחידת החשמל עוצמתית בכדי להטעין את המכשירים הניידים של כל החברים/משפחה ותוך כדי להשתמש בפנס כתאורה שוטפת. זמן ההטענה שלו מ0 ל100 היה 4.5 שעות. התרשמנו מאוד

השכבה החיצונית של האלפא-בוקס עשויה כולה מחומר חסין-אש שנבדק בקפדנות במבחני נפילה ,אש וטמפרטורות קיצוניות , זאת על מנת לעמוד בבטיחות הגבוהה ביותר שקיימת כיום במוצרים דומים

?מסקנה: האם כדאי לקנות

אם התרשמתם כפי שחברי המערכת שלנו התרשמו, ל-ALPHA BOX יש הרבה שימושים מעבר להתנעת הרכב, הרי התקלות הנפוצות ביותר שיכולות לקרות לרכב שלנו לא מסתכמות רק בבעיות התנעה, ה-ALPHA BOX נותן מענה למספר גדול של צרכים בכל מקום ובכל זמן, בהחלט מרגישים את הטכנולוגיה מתפתחת בחיי היומיום. חשבו על זה, ניתן להשתמש בו בכל פונקיציה: לקחת אותו בתור יחידת תאורה עוצמתית לקמפינג, ניפוח גלגלי האופניים, הטענת טלפונים ומחשבים ניידים וכמובן אם המצבר שלכם לא עובד, אתם יכולים להתניע בעזרתו את הרכב.
חשוב לציין, ל-ALPHA BOX סוללה איכותית והוא שוקל רק 2.5 קילו, מגיע עם תיק מסודר ונקי ובו מקום לכל כבל שרק תחפצו לנשיאה קלה, ואתם גם יכולים לאחסן אותו בתא המטען, תא הכפפות של הרכב או להכניס אותו לתיק הגב שלכם בטיול הבא!

רוני רגב
רוני רגבמבשרת ציון
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
רביד לוי
רביד לויאביגדור
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
 אדם שלב
אדם שלבנתניה
Read More
Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.
Previous
Next

  !בלעדי לגולשי האתר: 25% הנחה ומשלוח חינם