advertorial

advertorial

מכשיר קטן וחדשני יכול לחתוך לכם בחצי את חשבונות החשמל.

חברת החשמל מעלה מחירים וברוח התקופה אנו מכריחים את עצמנו להצטמצם איפה שאפשר בהתנהלות הפיננסית שלנו, הפטנט החדש יכול לצמצם לך את חשבון החשמל בעשרות אחוזים. תכירו את Watt Pro Saver המכשיר הקטן והחדשני שמסעיר את הרשת ודורג כיעיל מאוד לתקופת החורף.

 

מאת: אלון רז | 20.1.2021 | מגזין טכנולוגיה

חשבון החשמל תופח? תכירו את בקר החשמל החדש והקומפקטי

פעם בחודשיים זה קורה – אנו מקבלים חשבון חשמל ומופתעים בכל פעם מחדש, לא ניכנס לתעריפי חברת החשמל וכיצד הם מחושבים. אך ההמצאה החדשה מביאה לנו הצרכנים חסכון גבוה ורלוונטי מתמיד בתקופה בה כולנו נמצאים בעיקר בבית והוצאות החשמל גדלות באופן טבעי.

כתוצאה מכך רבים מתמודדים עם השאלה המורכבת איך לצמצם ולהתנהל פיננסית בצורה יעילה וחסכונית יותר ולפגוע כמה שפחות ברמת החיים שלנו. 

watt saver pro

מתחבר בקלות לשקע ומיד מתחיל לחסוך לך בחשמל – Watt Pro Saver

המכשיר אמנם נראה קטן ופשוט מבחוץ אך השיטה בה הוא משתמש עושה הרבה שכל לפונקציונליות שבו. בעת חיבור המכשיר לשקע בצורה פשוטה תוכלו להתחיל ולחסוך חשמל, המכשיר מייצב את מתח החשמל בבית ומונע ״בזבוז״ טבעי של מוצרי החשמל מתחת לוולט העבודה ולמעשה ממש מסנן את החשמל שאינו נצרך בוולט יציב. בשיטה זו ניתן לחסוך את בזבוז האנרגיה בחשמל בכל מקום, בבית, במשרד או אפילו במקומות בהם הבזבוז ללא השגחה כמו מחסנים וכדומה ובידיעה כי החשמל הנצרך יהיה נמוך יותר.

על מנת למחיש טוב יותר כיצד המכשיר עובד בזמן אמת נשווה את זרימת החשמל הסטנדרטית בבית בישראל לפני השימוש ב Watt Pro Saver ולאחריו.

צפו: כך זה עובד

על בסיס נתוני המחקר שפורסמו באתר החברה המתח (וולט) הופך יציב באופן מידי ומאזן את מתח החשמל – מה שגם באותה הנשימה מגן על מוצרי החשמל היקרים שלנו כשהם חשופים למכות חזקות ממתח לא יציב.

מה הסיפור מאחורי?

העניין הוא מאוד פשוט, חברות מסחריות המוכרות בעולם אמנם מייצרות מוצרים ברמה גבוהה על פי תקן בינלאומי אך אינן מחשיבות את צריכת החשמל בזמן ה”שינה” שלהם. בזמן שהמכשירים עדיין מחוברים לחשמל ישנה עדיין צריכה מבוזבזת, אם תכפילו את כמות המכשירים בבית ואת הזמן שבו הם מחוברים לחשמל ללא שימוש נגיע לחיסכון של עשרות אחוזים בצריכה!

watt pro how today widget

מה הפך את המכשיר הקטן לכה נמכר ?

רבים מהמשתמשים במוצר ובחוות דעת של חברי המערכת חוו הפחתה משמעותית בצריכת החשמל, תחשבו על זה – כמה מוצרים מחוברים ודולקים יש בבית שאינם בהכרח בשימוש בזמן נתון, התשובה היא  Watt Saver Pro 

קל לשימוש – מתחבר בצורה פשוטה ובקלות לשקע החשמל 

watt pro today widget

חסכוני – יכול להפחית של 50% בצריכת החשמל

voltage

בטוח – מייצב ומאזן מתח ונותן הגנה מפני מכות מתח חזקות

 

watt pro saver

לסיכום: האם מומלץ לקנות?

אם גם אתם רוצים לחסוך עשרות אחוזים בצריכת החשמל בלי לפגוע באיכות החיים ובכמה שפחות מאמץ ועל הדרך לעשות טוב יותר לחשבון הבנק שלכם, Watt Pro Saver  בהחלט מענה אמין ומהיר, חברי המערכת הרגישו את הירידה של 20-35% תוך פחות מחודש!

רוני עטיה
רוני עטיה
Read More
במבט ראשוני לא חשבתי שזה יכול לעזור לי להפחית ולהוזיל את חשבון החשמל שלי אבל בפחות מחודש כבר ראיתי תוצאות אחרי שעקבתי במונה חשמל. מוצר מומלץ
Ravid Zipori
Ravid Zipori
Read More
המכשיר מחובר אצלי בבית כבר למעלה משלושה חודשים ואני בהחלט מרגיש שינוי מהותי, אני מהנדס חשמל במקצועי ולא חשבתי שמוצר כזה יצא לשיווק אזרחי אלא ייעזר על ידי חברות שמייצרות את החשמל בעולם
רועי אייסנברג
רועי אייסנברג
Read More
קומפקטי מאוד וקל לשימוש, הרעיון מאחורי פשוט גאוני, מסוג המוצרים שאתה תמיד אומר לעצמך איך לא חשבו על זה קודם. אני הצלחתי להוריד את חשבונות החשמל שלי בלפחות 30%, מומלץ מאוד

היכן ניתן לרכוש?

Watt PRO Saver זמין במלאי באתר הרשמי בלבד. שימו לב, קיימים מספר רב של חיקויים ואתרים לא רשמים שמציגים מוצר לא אמין ולא בטיחותי, בדקו פעמיים לפני שאתם רוכשים באתר הרשמי של החברה כאן. בנוסף, לכל גולשי האתר מבצע לזמן מוגבל – 50% הנחה!

 בלעדי לגולשי האתר: 50% הנחה ומשלוח חינם