advertorial

advertorial

הטלסקופ המקצועי בעל משקפת אולטרה זום HD איכותית והגדלה של עד x300

דני שמואל | 30/1/2021

הללויה! המוצר סוף סוף הותר לשיווק במגזר האזרחי – עד כה רק כוחות מיוחדים ובעלי אמצעים יכלו לרכוש  וליהנות מהטכנולוגיה הזו. הכירו את “ZoomShot”- באמצעות טכנולוגיית ננו-אופטיקה מתקדמת מאפשר לתצפת ולצלם ממרחק עצום במחיר לכל כיס.

לאחר מחקר מעמיק ומוצלח באוניברסיטת “פֵּורדו” הגיעו לפריצת דרך טכנולוגית המאפשרת ייצור המוני של טלסקופ מתקדם במחיר לצרכן הפרטי.

המחקר עסק בשאלה: “מהו המרחק המקסימלי אילו ניתן להגיע תוך שמירה על חדות תמונה ואיכות מרבית?” עד כה לא נשמע כמו משהו שאיננו מכירים אך העניין הסתבך שהוטל על החוקרים להתחשב בתאימות הסמארטפונים והעדשות שלהן. השילוב בין החומרים ייחודיים שעוברים תהליך “צריבה” (ממש כמו בדיסקים של פעם) בעדשת ה”אלוטרה זום” בטכנולוגיית ננו ייחודית המאפשרת לטלסקופ להוציא פוקוס וחדות תמונה ממרחק שלא הכרנו! 

תוצאות המחקר הוכתרו כהצלחה והפיתוח אפשר ל “ZoomShot” להגדיל את התמונה כמעט יותר מפי 300 מטלסקופים רגילים אחרים באותו הגודל. 

עד היום טלסקופים מקבילים הגיעו ליכולת הגדלה של כמעט פי 100x, מה שמביא את הטכנולוגיה החדשנית להגשמת החלום לחובבי החקירות הפרטיות, חובבי האסטרונומיה, החלל וסקרנים שרוצים להציץ מקרוב למתרחש ברחוב.

ZoomShot ליבת הטכנולוגיה של

עיקר הטכנולוגיה מבוססת מערכת Anti-Shock המשמשת כבולם זעזועים פנימי לעדשות הפנימיות ומאפשרת לתצפת למרחק רב וביציבות מרבית. למעשה הביצועים שלו טובים יותר בעקבות הליבה היציבה שבו גם בהשוואה למרבית הטלסקופים שעולים אלפי דולרים בהם משתמשים אסטרונומים לצפייה בכוכבים, חובבי טבע, חובבי ציפורים ועוד

ל- ZoomShot גם מצב לילה המאפשר שימוש בתנאי אור נמוכים ומאתגרים. במידה ולא קיים זיהום אוויר בסביבה, תוכלו לראות בקלות עד מרחק של 2 ק”מ באיכות HD ועד 6 ק”מ באופן כללי.

הפוקוס האוטומטי יספק חדות תמונה למרחק קרוב ורחוק באותה המידה. בנוסף, ניתן לכייל את הפוקוס על בסיס הבחירה.

התכונות של ה- ZoomShot

 עמידות למים, אבק והגנה נגד חבלות: העדשות האופטיות של ZoomShot מוגנות במילוי חנקן דחוס המונע הצטברות של אבק ולחות וככה שומרים על איכות התמונה לאורך זמן.

ציפוי טיטניום – המעטפת עשויה מציפוי קשיח של טיטניום המקנה לטלסקופ עמידות מירבית במשקל קל של 500 גרם בלבד. 

בין אם אתם מתרגשים מציפורים בטבע, כוכבי השמים, אוהבים לתצפת על המרחק או סתם מעוניינים לצלם תמונות מרהיבות.

 זה לא משנה אם ברשותכם מכשיר iPhone, גלקסי, או כל מכשיר אחר שקיים בשוק, הטלסקופ יתחבר בצורה חלקה לכולם.

מה כלול באריזה?

x1 טלסקופ 10-100X40mm ZoomShot
1x מתאם מעמד אוניברסלי לטלפון
1x חצובת הברגה
1x תיק איחסון איכותי
2x כיסוי עדשות נגד אבק
1x חבל אבטוח
3x בד ניקוי נייר אורז לעדשה

דירוג הגולשים
5/5
רוני רגב
רוני רגב
Read More
"אני עדיין המומה מהיכולות של הטלסקופ הזה, גם ממרחק של 700-800 מטר רואים בבירור פשוט וואו ממליצה בחום"
@Ravidlevi
@Ravidlevi
Read More
"הילדים שלי פשוט מטורפים על המוצר הזה, דבר אחד זה בטוח - זה מוציא אותך מהמסכים וגורם להם להיות סקרנים יותר. מעבר לזה אני מרוצה מאוד מהטלסקופ - כיף גם למבוגרים"
טל כץ
טל כץ
Read More
"מוצר משוגע! קשה להבין את סדר הגודל של הזום והפוקוס שהפתיע אותי לטובה מאוד! המשלוח מהיר והאריזה הייתה בצורה מקצועית וממוגנת. נייס"
Roni Arad
Roni Arad
Read More
חשבתי שרק לכוחות מיוחדים יש ציוד כזה! השתגעתי מהמרחק שזה יכול להגיע המשלוח הגיע מהר גם בסגר ונתן לנו משהו חדש להתעסק איתו שווה ומומלץ
Previous
Next

היכן ניתן לרכוש את הZoomShot?

ZoomShot זמין באתר הרשמי בלבד. וכעת למבקרי אתר זה הוא ב 50% הנחה ממחיר ההשקה למבקרי אתר זה לזמן מוגבל ובכפוף לזמינות במלאי באתר החברה הרשמי

  !בלעדי לגולשי האתר: 25% הנחה ומשלוח חינם